فروشگاه اینترنتی گل و گیاه روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

سه پایه سنتی فیروزه

از جمله سه پایه هایی که بسیار زیبا میباشد و بیشتر برای مصارف تزئینی از آن استفاده میشود سه پایه سنتی فیروزه است. سه پایه سنتی فیروزه برای مکان هایی که از دکوراسیون کلاسیک برخوردار هستند بسیار مناسب میباشد و میتواند جلوه ظاهری بی نظیری را پدید آورد. سه پایه سنتی فیروزه را میتوان برای منازلی که دارای دکوراسیون کلاسیک هستند نیز به کار برد. برای خرید سه پایه سنتی فیروزه می توانید در مدت زمانی کوتاه از این بخش از فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن اقدام نمایید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سه پایه سنتی فیروزه | خرید سه پایه سنتی فیروزه

سه پایه سنتی فیروزه از مقاومت بسیار خوبی در برابر وزن و فشار برخوردار است و میتواند تا وزن صد کیلوگرم را به خوبی تحمل کند. برخی تصور میکنند که سه پایه سنتی فیروزه قادر به تحمل فشار و وزن بالا نیست اما اینگونه نیست و همانطور که گفته شد میتواند وزن صد کیلوگرم را به راحتی تحمل کند.

سه پایه سنتی فیروزه در برخی از قسمت های خود بخصوص در قسمت نشیمنگاه از رنگ آبی فیروزه ای برخوردار میباشد که همین موضوع باعث زیبایی دوچندان آن شده است.

سه پایه سنتی فیروزه در اندازه و ابعاد مختلف بفروش میرسد و میتوان نسبت به سلیقه و همچنین مکانی که قرار است از آن استفاده شود سه پایه با ابعاد مناسب را خریداری نمود.سایزهایی که برای سه پایه سنتی فیروزه در نظر گرفته شده است ۳۰، ۴۰ و ۵۵ سانتی متر میباشد.

متریالی که برای ساخت سه پایه سنتی فیروزه به کار برده میشود چوب است. چوب یکی از بهترین متریال ها برای ساخت سه پایه سنتی فیروزه میباشد زیرا تنها چوب است که میتواند حس سنتی و کلاسیک را برای صندلی به ارمغان بیاورد. چوبی که برای ساخت سه پایه سنتی فیروزه مورد استفاده قرار میگیرد از بهترین نوع چوب است تا بتواند مقاومت بالایی در برابر فشار داشته باشد.

سه پایه سنتی فیروزه به دلیل اینکه از بهترین نوع چوب ساخته شده است در برابر برخورد آب نیز مقاومت خوبی از خود نشان میدهد. همانطور که میدانید چوب از جمله متریال هایی است که در برابر آب چندان مقاومتی ندارد و اگر آب و یا رطوبت به مرور در بافت آن نفوذ کند موجب فرسودگی زود رس آن خواهد شد. استفاده از چوب روس برای ساخت سه پایه سنتی فیروه آنرا به یکی از مقاوم ترین نوع سه پایه تبدیل کرده است.

سه پایه سنتی فیروزه از جمله سه پایه های جمع و جور محسوب میشود و فضای زیادی را اشغال نمیکند. اگر چند عدد از سه پایه سنتی فیروزه را در کنار یکدیگر قرار دهید فضای کمی را اشغال خواهد کرد.

در ساخت سه پایه سنتی فیروزه به راحتی کاربرد نیز توجه زیادی شده و ابعاد نشیمنگاه و همچنین ارتفاع آن به گونه ای است که بدن در حالت بسیار خوبی قرار میگیرد. البته از سه پایه سنتی فیروزه برای قرار دادن اجسامی همچون گلدان نیز استفاده میشود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()