فروشگاه اینترنتی گل و گیاه روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

جعبه گل

جعبه گل همانطور که از نامش نیز پیداست مجموعه ای از گل های زیبا را درون خود جای داده است. جعبه گل میتواند از گل های متنوعی تشکیل شده باشد و یا حتی تنها از یک نوع گل در آن استفاده شود. جعبه گل هدیه بسیار زیبا و خوبی برای عزیزانمان است و خاطره بسیار خوبی را در ذهن آنها بر جای میگذارد. جعبه گل را میتوان در منزل تهیه کرده و یا آنرا از گل فروش ها و حتی راحت تر از آن میتوانید هر کجا که هستید به راحتی و دو روز جلوتر از طریق سایت www.robiniagarden.com خریداری نموده و در محل مورد نظرتان جعبه گل را دریافت نمایید. برای خرید جعبه گل میتوانید گل های مورد نظر خود را سفارش داده تا گل فروش این گل ها را در قالب یک جعبه تهیه نماید و یا میتوانید جعبه گل را بصورت آماده خریداری کنید. در ساخت و تهیه یک جعبه گل نه تنها از گل های مختلف بلکه اجزای دیگری نیز به کار برده میشود. از جمله اجزای به کار رفته در ساخت جعبه گل جعبه، اسفنج و کپسول میباشد.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

اسفنج یکی از اجزای جعبه گل به شمار میرود که در قسمت کف جعبه قرار میگیرد و سپس گل ها بر روی آن قرار میگیرند. شاید اسفنج از اجزا چندان مهمی محسوب نشود اما اگر قرار باشد تا از گل های طبیعی درون جعبه استفاده کنید بهتر است تا بهترین نوع اسفنج در جعبه گل استفاده شود. اسفنج های مرغوب میتوانند آب بیشتری را به خود جذب کنند و همین موضوع باعث میشود تا آب رسانی به گل ها تا مدت زمان بیشتری انجام شود. آبرسانی بهتر به گل ها میتواند در شادابی بلند مدت آنها تاثیر گذار باشد و در کوتاه مدت فرسوده نخواهند شد.

اصلی ترین جز جعبه گل را میتوان جعبه نامید. جعبه ای که برای قرار دادن گل ها درون آن مورد استفاده قرار میگرد میتواند از جنس مقوا، طلق‌و یا شیشه باشد. جنس مقوا بر اساس سلیقه مشتری انتخاب میشود اما نکته ای که در انتخاب جعبه بسیار مهم است کیفیت آن میباشد. کیفیت جعبه مقوا باید بسیار بالا باشد تا بر اثر گذشت زمان فرسوده نشود.

از دیگر اجزای یک جعبه گل باید به کپسول اشاره نمود. کپسول در واقع محفظه ای است که از آب بدون فلوراید تشکیل شده است و بمنظور جلوگیری از خیس شدن جعبه و همچنین ماندگاری بیشتر درون جعبه به کار برده میشود. کپسولی که درون جعبه گل مورد استفاده قرار میگیرد جایگزینی برای اسفنج میباشد که میتواند به مراتب بیشتر از اسفنج باعث شاداب ماندن گل شود. کپسول همچنین میتواند از خیس شدن جعبه گل نیز به خوبی جلوگیری کند.اگر قصد خرید جعبه گل از یک گل فروشی را دارید باید به این دو نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. نکته اول تازه بودن گل ها است. برخی از جعبه گل های موجود در گل فروشی ها ممکن است از چند روز قبل تهیه شده باشند که باعث میشود تا گل های داخل آن شادابی خود را از دست بدهند. نکته دومی که باید در نظر گرفته شود دوام جعبه است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()