فروشگاه اینترنتی گل و گیاه روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

دسته گل عروس

تا نام دسته گل به میان می آید یاد مراسم خواستگاری می افتیم اما دسته گل تنها برای مراسم خواستگاری استفاده نمیشود. نوعی از دسته گل وجود دارد که عروس خانم در مراسم عروسی در دست میگیرد و بسیار زیبا میباشد. دسته گل عروس با دسته گلی که در مراسم خواستگاری مورد استفاده قرار میگیرد متفاوت است. اما برای تهیه دسته گل عروس بر خلاف دسته گل خواستگاری باید نکاتی رعایت شود. در این بخش از فروشگاه اینترنتی گل و گیاه روبینیا گاردن شما می توانید انواع دسته گل عروس را مشاهده نموده و زیباترین مدل را انتخاب نمایید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دسته گل عروس اول از هر چیز باید با لباس عروس تناسب داشته باشد. اگر لباس عروس سفید رنگ باشد تا جای ممکن بهتر است از دسته گل عروس با رنگ سفید استفاده شود و یا اینکه تا جای ممکن بخش های بیشتری از دسته گل سفید در نظر گرفته شود. رنگ دسته گل عروس را میتوان بر اساس فصول سال نیز انتخاب نمود. به طور مثال برای فصل پاییز میتوان از دسته گل عروس در رنگ های کهربایی، نارنجی و قرمز استفاده نمود. برای فصل زمستان رنگ های نقره ای، سفید، طلایی استفاده کرد. برای فصل بهار رنگ های صورتی، بنفش، آبی و سبز مناسب میباشد و برای فصل تابستان نیز دسته گل عروس با رنگهای شاد، گرم و در رنگبندی متنوع بسیار مناسب میباشد.

برای خرید دسته گل عروس میتوانید به گل فروش نیز اعتماد کنید. گل فروش میتواند نسبت به تجربه خود و همچنین اطلاعاتی که در اختیار او قرار میدهید بهترین نوع دسته گل عروس را برای شما آماده کند. اما حتما باید علایق خود را به گل فروش اطلاع دهید تا نسبت به سلیقه و علاقه شما بهترین دسته گل را آماده نماید.

دسته گل عروس را باید متناسب با قد و قواره عروس انتخاب کنید. اگر عروس خانم از جثه ریز نقشی برخوردار باشد بهتر است دسته گل عروس به گونه ای باشد که متناسب با قد و قواره او باشد. اما اگر عروس جثه بزرگی داشته باشد هیچ اشکالی ندارد که از دسته گل با ابعاد بزرگتر استفاده نمایید.

دسته گل عروس تنها نباید از گل تشکیل شده باشد. اجزا دیگری برای دسته گل عروس باید مورد استفاده قرار گیرد که میتواند زیبایی آنرا دو چندان کند. از مهترین اجزائی که برای  تهیه دست گل عروس مورد استفاده قرار میگیرد میتوان به روبان اشاره نمود. روبان های رنگارنگ که میتوانند زیبایی خاصی را به دسته گل ببخشند. دسته گل عروس میتواند خوشبو نیز باشد. اگر گل فروش کمی خلاقیت به خرج دهد میتواند علاوه بر تهیه یک دسته گل زیبا آنرا حوشبو نیز کند. برخی از گل ها  و گیاهان وجود دارند که علاوه بر زیبایی از بوی خوبی نیز برخوردار هستند که میتوان از آنها برای تهیه دسته گل عروس استفاده نمود.

از دسته گل عروس مصنوعی هرگز استفاده نکنید. مراسم عروسی تنها یک بار در عمر فرد اتفاق می افتد و از همین رو با استفاده از دسته گل عروس مصنوعی خاطره بدی را به جای نگذارید. دسته گل عروس مصنوعی از جلوه ظاهری مناسبی برخوردار نیست و مصنوعی بودن آن کاملاً احساس میشود پس حتما به گل فروش تاکید کنید تا از گل های طبیعی برای تهیه دسته گل استفاده نماید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()