فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

مجموعه کاکتوس

از جمله گیاهان آپارتمانی بسیار زیبا و جذاب که از گیاهان مقاوم نیز محسوب میشود کاکتوس است. شاید تصور کنید کاکتوسی که در داخل منازل و آپارتمان ها مورد استفاده قرار میگیرد از کاکتوس های بزرگی است که در بیابان های مکزیک و آمریکا وجود دارد. بر خلاف تصور کاکتوس هایی که برای نگهداری در داخل منزل نگهداری میشوند از اندازه کوچکی برخوردار هستند و میتوانند خود را باشرایط فضای یک ساختمان سازگارکنند. کاکتوس انواع مختلفی دارد که میتوان انوع مختلف این نوع گیاه را در یک مجموعه کاکتوس خریداری نمود. مجموعه کاکتوس از گونه های مختلف کاکتوس تشکیل شده است و دیگر نیازی نیست تا کاکتوس های مختلف را به صورت جداگانه خریداری نمایید. در این بخش شما عزیزان می توانید به خرید مجموعه کاکتوس بپردازید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

مجموعه کاکتوس | خرید مجموعه کاکتوس

به دلیل تنوع رنگی که در مجموعه کاکتوس و بین گونه های مختلف وجود دارد میتواند جلوه ظاهری بسیار زیبایی را برای فضا ایجاد کند. اما برای نگهداری مجموعه کاکتوس باید نکاتی رعایت شود.

کاکتوس از گونه های گیاهی است که به نور و آفتاب زیادی برای رشد نیاز دارد. اگر قصد دارید تا مجموعه کاکتوس را در منزل و یا محل کار نگهداری کنید بهتر است تا در کنار پنجره و در معرض برخورد نور آفتاب قرار دهید تا گیاه بتواند نور مورد نیاز خود را دریافت کند.

مجموعه کاکتوس

آبیاری مجموعه کاکتوس

برای آبیاری مجموعه کاکتوس نیز نیازی نیست تا به صورت مداوم آبیاری را انجام دهید. آبیاری مجموعه کاکتوس تنها زمانی انجام میشود که خاک گلدان خشک شده باشد زیرا این گیاه به طور طبیعی به آب کمی برای رشد نیاز دارد.

کاکتوس نیز مانند گیاهان دیگر به مرور رشد میکند که از همین رو باید به مرور گلدان مجموعه کاکتوس نیز بزرگتر شود. گلدانی که برای مجموعه کاکتوس مورد استفاده قرار میگیرد نسبت به تعداد کاکتوس ها ممکن است کوچک باشد که در صورت رشد کاکتوس ها حتما باید گلدان کوچک را باگلدان بزرگتر جایگزین کنید.

مجموعه کاکتوس

مجموعه کاکتوس ارزان

در فروشگاه گل و گیاه روبینیا گاردن شما می توانید مجموعه کاکتوس ارزان خریداری نمایید. مجموعه کاکتوس ارزان اگرچه قیمت پایینی دارد اما بسیار با کیفیت است. کود مجموعه کاکتوس نیز برای رشد و شاداب ماندن کاکتوس ها نیز بسیار حائز اهمیت میباشد. مجموعه کاکتوس تنها در ۶ ماهه اول سال یعنی بهار و همچنین تابستان به کود دهی نیاز دارد. کودی که برای مجموعه کاکتوس نیاز است کود ازت میباشد.

بهترین دمایی که برای نگهداری از مجموعه کاکتوس مناسب میباشد بین ۱۸ تا ۲۳ درجه سانتی گراد است. بیشتر گیاهان به رطوبت کامل و یا نسبی برای ادامه بقا نیاز دارند اما مجموعه کاکتوس از گونه های کاکتوسی تشکیل شده است که در برخی نواحی بسیار خشک و بی و آب و علف آمریکا یافت میشوند و به همین دلیل نیازی به رطوبت ندارند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()