فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست از موادی در ساخت آن استفاده شده است که کاملا مصنوعی و غیر طبیعی هستند. چمن مصنوعی از مواد پلیمری تشکیل شده است که همین مواد باعث شده اند تا از دوام و طول عمر بسیار بالاتری نسبت به چمن طبیعی برخوردار باشد. چمن مصنوعی نیازی به زمین و خاک حاصلخیز برای رشد ندارد که یکی از مهمترین مزیت های آن به شمار میرود. در مناطقی که شرایط آب و هوایی باعث شده تا رشد گیاهان به کندی انجام شود چمن مصنوعی میتواند گزینه بسیار خوبی باشد زیرا نیازی به هیچگونه شرایط آب و هوایی مساعدی ندارد  و در هر زمینی میتوان این نوع چمن را کاشت.  

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کاربرد چمن مصنوعی را میتوان به طور کلی در استادیوم های ورزشی، اجرای حیاط خانه ها، مهد های کودک، تراس، زمین های فوتبال، زمین های تنیس، زمین فوتسال، فضاهای شهری، برج های مسکونی و تجاری، میادین دو و میدانی و بالکن و پشت بام دانست.

خرید چمن مصنوعی

برای خرید چمن مصنوعی ابتدا با کارشناسان و متخصصینی که در این زمینه فعالیت میکنند و تجربه بالایی دارند مشورت کنید زیرا چمن مصنوعی در انواع مختلفی تولید و عرضه میشود که باید چمن متناسب با مکان را تهیه نمایید. برای خرید چمن مصنوعی اگر به دنبال چمن های با کیفیت تر هستید پس بهتر است تا نوع تیره آنرا انتخاب کنید. چمن مصنوعی تیره  میتواند دوام و طول عمر بیشتری داشته باشد و بسیار مقرون بصرفه تر میباشد. برای خرید چمن مصنوعی به شباهت آن با چمن های مصنوعی توجه کنید زیرا برخی چمن ها به حدی با نوع طبیعی شباهت دارند که تشخیص آنها از یکدیگر مشکل میباشد. مورد دیگری که برای خرید چمن مصنوعی باید لحاظ کنید تراکم آن میباشد. هر چه تراکم چمن مصنوعی بیشتری باشد در نتیجه عمر و دوام آن نیز بیشتر خواهد شد.

فروش چمن مصنوعی

فروش چمن مصنوعی توسط افرادی انجام میشود که در زمینه فروش این دسته از تجهیزات اطلاعات چندانی ندارند و به همین دلیل در بسیاری از موارد مشاهده میشود که از چمن نا متناسب در برخی مکان ها استفاده میشود. فروش چمن مصنوعی نیاز به تخصص دارد و به همین دلیل هیچگاه خرید خود را از مراکزی که تجریه نه چندان زیادی در این زمینه ندارند انجام ندهید.

فروشگاه اینترنتی چمن مصنوعی

در فروشگاه اینترنتی چمن مصنوعی که فروشگاه روبینیا گاردن نیز یکی از فروشگاه های فعال میباشد میتوانید خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. فروشگاه اینترنتی چمن مصنوعی این امکان را ایجاد میکند تا با مشاهده اطلاعات چمن و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()