فروشگاه اینترنتی گل و گیاه روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

میز عسلی سنتی

میز عسلی از جمله وسایل ضروری در بخش پذیرایی منزل محسوب میشود که در کنار مبل قرار میگیرد و میتوان برای پذیرایی از مهمانان از آن استفاده نمود. میز عسلی به صورت چند تکه و یک تکه به فروش میرسد که انتخاب میز عسلی یک و یا چند تکه بر عهده مشتری میباشد. میز عسلی انواع مختلفی دارد که میز عسلی سنتی یکی از بهترین و زیباترین میزهای عسلی موجود میباشد. میز عسلی سنتی یکی از بهترین میزهایی است که برای دکوراسیون کلاسیک مناسب میباشد. میز عسلی سنتی همانطور که از نامش پیداست از طرح هایی بر روی خود برخوردار است که تناسب کاملی را با دکوراسیون کلاسیک ایجاد میکند و میتواند حس صمیمی و دوستانه ای را بوجود آورد. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن می توانید به خرید میز عسلی سنتی در انواع مختلف بپردازید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

میز عسلی سنتی | خرید میز عسلی سنتی

بهترین متریالی که میتواند برای ساخت میز عسلی سنتی مورد استفاده قرار گیرد چوب میباشد. چوب میتواند حس کلاسیک و قدیمی بودن را در فضای منزل بوجود آورد و به همین دلیل در ساخت میز عسلی سنتی مورد استفاده قرار میگیرد.

برای خرید میز عسلی سنتی بهتر است در انتخاب رنگ دقت لازم را به خرج دهید. رنگی را برای میز عسلی سنتی انتخاب کنید که با رنگ دکوراسیون و همچنین مبل ها تناسب داشته باشد. اگر رنگ دیوار ها و همچنین مبلمان  از رنگ های تیره میباشد بهتر است تا میز عسلی سنتی را از رنگ تیره و یا مایل به تیره انتخاب کنید. و همچنین اگر رنگ مبل و سایر بخش های دکوراسیون روشن میباشد بهتر است میز عسلی سنتی با رنگ روشن را خریداری کنید.

نوع چوبی که در ساخت میز عسلی سنتی  استفاده میشود باید از بهترین نوع چوب باشد. همانطور که گفته شد هر متریالی برای ساخت میز عسلی سنتی ممکن است به کار برده شود اما چوب سهم عمده ای در ساخت آن دارد که از این رو بهتر است چوب آن از بهترین نوع باشد. چوب راش یکی از بهترین چوب هایی است که در ساخت میز عسلی سنتی استفاده میشود و از دوام بالایی برخوردار است.

ارتفاع میز عسلی سنتی باید متناسب با مبلمان باشد. ارتفاع میز عسلی سنتی باید به گونه ای باشد که تجهیزات مناسب برای پذیرایی به راحتی در دسترس مهمان قرار بگیرد و مشکلی در استفاده از وسایل پذیرایی وجود نداشته باشد.

در ساخت میز عسلی سنتی ممکن است بصورت ترکیبی از چوب و شیشه استفاده شود که البته این نوع میزهای عسلی از جلوه ظاهری بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند. اگر تنوع طلب هستید و میزهایی که بطور کامل از چوب ساخته میشوند برای شما کسل کننده شده اند میتوانید میز عسلی ساخته شده از چوب و شیشه را خریداری نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()