فروشگاه اینترنتی گل و گیاه روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0

بذر تربچه

10 / 10
از 1 کاربر

Torobche

فروشگاه >> بذر >> بذر سبزیجات و صیفی جات >>
کد کالا : بذر تربچه
تعداد سفارش :
قیمت : 2,500 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 2,500   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

 

 

بذر تربچه

بررسی تخصصی و اجمالی

تربچه از دسته سبزیجاتی است که در کنار وعده های مختلف غذایی همچون ناهار و یا شام بصورت خام و یا حتی پخته مورد استفاده قرار میگیرد. تربچه در گلدان، باغچه و یا مزرعه کاشت میشود که مانند سایر سبزیجات از بذر مخصوص به نام بذر تربچه برای کاشت آن استفاده میشود. چندین گونه از بذر تربچه در کشور ما وجود دارد که کشاورزان و همچین علاقمندان به کاشت این گیاه به صورت خانگی میتوانند گونه های مختلف را خریداری و نسبت به کاشت آن اقدام نمایند. بذر تربچه به روش های کاشت و نگهداری بخصوصی نیاز دارد و نمیتوان مانند سایر گیاهان آنرا در هر شرایطی کشت و نگهداری نمود. بذر تربچه باید در  کود مخصوص کاشته شده و همچنین این کود بصورت دوره ای و هر چند وقت یکبار زهکشی شود. کود هایی که برای کاشت بذر تربچه استفاده میشوند باید از مواد آلی و غنی برخوردار باشند. برای رشد بهتر بذر تربچه باید کمی کمپوست به کود اضافه کرد. بهتر است مواد مغذی قبل از جوانه زدن بذر تربچه به خاک اضافه شوند زیرا استفاده از مواد بعد از جوانه زدن هیچ ثمری نخواهد داشت.

خرید بذر تربچه

گونه های زیادی از تربچه وجود دارند که برای خرید بذر تربچه باید به گونه مورد نظر خود توجه داشته باشید. از بین چندین گونه متفاوت باید گونه ای را انتخاب کنید که مناسب با نیاز شما باشد. فروشگاه روبینیا گاردن یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بذر تربچه میباشد زیرا گونه های زیادی در این فروشگاه عرضه میشود. با خرید بذر تربچه از فروشگاه روبینیا گاردن این امکان برای شما ایجاد خواهد شد که تمامی مراحل کاشت و همچنین نحوه نگهداری از این گیاه در اختیار شما قرار گیرد.

فروش بذر تربچه

کمتر فروشگاهی وجود دارد که فروش بذر تربچه بصورت اینترنتی را انجام دهد و بیشتر فروشگاه ها تنها بصورت حضوری فروش خود را انجام میدهند. فروش بذر تربچه به صورت عمده و همچنین خرد انجام میشود که فروشگاه روبینیا گاردن میتواند هر مقدار از بذر تربچه را که نیاز داشتید با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی بذر تربچه

فروشگاه اینترنتی بذر تربچه توسط فروشگاه روبینیا گاردن تنها برای جلب رضایت مشتری تاسیس شده و از همین رو تعداد زیادی از خریداران که دسترسی به فروشگاه های حضوری ندارند توانسته اند  بذر مورد نیاز خود را بدون دردسر تهیه کنند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()