فروشگاه اینترنتی گل و گیاه روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0

بذر ریحان بنفش

10 / 10
از 1 کاربر

Reyhan banafsh

فروشگاه >> بذر >> بذر سبزیجات و صیفی جات >>
کد کالا : بذر ریحان بنفش
تعداد سفارش :
قیمت : 2,500 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 2,500   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

 

 

بذر ریحان بنفش

بررسی تخصصی و اجمالی

ریحان بنفش از جمله سبزیجات بسیار پر مصرف میان ایرانیان است که رنگ ساقه و همچنین برگ های آن بنفش میباشد. زیستگاه ریحان بنفش در مناطق گرم آفریقا و همچنین هند میباشد. ریحان گیاهی از خانواده نعناع میباشد که به دو صورت ریحان سبز و ریحان بنفش یافت میشود. ریحان خاصیت بسیار زیادی دارد و حتی برای درمان برخی بیماری ها نیز از آن استفاده میشود. ریحان بنفش در منازل نیز بصورت گلدانی و یا در باغچه کاشت میشود. برای کاشت ریحان باید بذر ریحان بنفش را نیز در اختیار داشته باشید.

خرید بذر ریحان بنفش

با خرید بذر ریحان بنفش میتوانید هر مقدار ریحان را  که نیاز داشتید در منزل و یا در باغچه پرورش دهید. همچنین افرادی که در زمینه کاشت و فروش سبزیجات فعالیت میکنند میتوانند با خرید بذر ریحان بنفش در حجم بالا اقدام به کاشت این گیاه پر مصرف کنند. برای خرید بذر ریحان بنفش حتی میتوانید بصورت اینترنتی نیز اقدام کنید. فروشگاه روبینیا گاردن خرید بذر ریحان بنفش را بصورت اینترنتی نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته که این امر باعث سهولت در خرید شده است.

قیمت بذر ریحان بنفش

قیمت بذر ریحان بنفش که در فروشگاه روبینیا گاردن عرضه میشود بسیار مناسب است و این قیمت مناسب این فروشگاه باعث شده تا هر روز بر تعداد مشتریان این فروشگاه افزوده شود. قیمت بذر ریحان بنفش در فروشگاه روبینیا گاردن بسیار پایین بوده  و کمتر فروشگاهی وجود دارد که قیمت بذر ریحان را تا این حد مناسب در نظر گرفته باشد. قیمت بذر ریحان بنفش را میتوانید با یک استعلام از میان چندین فروشنده به دست آورید و به راحتی پی خواهید برد که قیمت  های در نظر گرفته شده توسط روبینیا گاردن بسیار مناسب تر از سایر فروشندگان میباشد.

فروشگاه اینترنتی بذر ریحان بنفش

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بذر ریحان بنفش بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان ممکن میتوانید بذر خود را سفارش دهید. اطلاعات محصول در فروشگاه اینترنتی بذر ریحان بنفش ثبت شده است که با مطالعه این اطلاعات و همچنین مشاهده قیمت میتوانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. فروشگاه اینترنتی بذر ریحان بنفش این امکان را ایجاد خواهد کرد تا بدون  هیچگونه محدودیت جغرافیایی سفارش خود را ثبت نمایید. در هر جای کشور که باشید میتوانید خرید خود را از روبینیا گاردن انجام دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()