فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0

پاپیتال سبز

10 / 10
از 1 کاربر

1

عمده فروشی >> گیاه فضای باز >> گیاه دایمی >>
کد کالا : پاپیتال سبز
تعداد سفارش :
قیمت : 3,500 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 3,500   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

 

 

پاپیتال سبز

 

 

بررسی تخصصی و اجمالی

پاپیتال سبز از دسته گیاهان زینتی است که برگ های آن  در تمام فصول سال همواره سبز هستند. پاپیتال سبز با نام های دیگری نیز شناخته میشود که پیچک و یا عشقه میباشد. پاپیتال سبز را معمولا در کنار دیوارها قرار میدهند زیرا شاخه های آن بالارونده هستند و میتوانند نمکای زیبایی را بر روی دیوار ایجاد کنند. پاپیتال سبز را میتوان در گلدان و یا باغچه کاشت اما امروزه در بیشتر موارد و به دلیل کمبود فضای ساختمان ها آنرا بصورت گلدانی کشت میکنند. پاپیتال سبز از روش های نگهداری متفاوتی نسبت به سایر گیاهان برخوردار است. پاپیتال سبز از جمله گیاهانی است که به نور احتیاج بسیار زیادی دارد و از همین رو باید آنرا در مکانی قرار دهید که نور آفتاب را به خوبی و در مقدار زیاد دریافت کند. آبیاری پاپیتال سبز باید به نحوی انجام شود که خاک گلدان و یا باغچه همواره مرطوب و خیس باشد. به یاد داشته باشید که آبیاری بیش از اندازه میتواند آسیب هایی را به گیاه وارد کند پس باید در آبیاری آن دقت لازم را داشته باشید و از افراط در آبیاری پرهیز کنید. گیاه پاپیتال سبز باید در دمای ۱۸ الی ۲۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود و این دما میتواند رشد بهتر گیاه را به همراه داشته باشد. پاپیتال سبز نسبت به خاک و کود چندان حساس نیست و میتواند در خاک هایی که چندان غنی نیستند نیز رشد کند ولی تا جای ممکن باید سعی شود تا خاک گیاه غنی و سبک باشد.

خرید پاپیتال سبز

برای خرید پاپیتال سبز باید در نظر داشته باشید که میتوانید این گیاه را بصورت اینترنتی نیز خریداری کنید. روش های خرید پاپیتال سبز به صورت حضوری و از گل فروشی ها از روش های قدیمی محسوب میشوند و تنها برای کسانی مناسب میباشد که دسترسی به گل فروشی ها دارند. خرید پاپیتال سبز بصورت اینترنتی از روش های خرید جدید محسوب میشود و به راحتی میتوانید این گیاه را بدون اینکه نیازی به خروج  از منزل باشد تهیه کنید.

فروش پاپیتال سبز

فروش پاپیتال سبز در فروشگاه روبینیا گاردن نیز بصورت اینترنتی انجام میشود و میتوانید از وب سایت این فروشگاه و یا حتی بصورت تلفنی و با دریافت مشاوره کامل خرید خود را انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی پاپیتال سبز

روبینیا گاردن به عنوان یک فروشگاه اینترنتی پاپیتال سبز توانسته این گیاه را به سراسر کشور عرضه کند و ارسال در کمترین زمان ممکن نیز انجام شده است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()