فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0

اچینو کاکتوس

10 / 10
از 1 کاربر

echinocactus

انواع گل و گیاه و چمن مصنوعی >> انواع گیاهان >> کاکتوس >>
کد کالا : 301
تعداد سفارش :
قیمت : 145,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 145,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

 

 

اچینو کاکتوس

 

بررسی تخصصی و اجمالی

اچینو کاکتوس نوعی کاکتوس تزئینی بسیار زیبا میباشد که در خانه و یا در محل کار نگهداری میشود و بر خلاف کاکتوس هایی که در بیابان های مکزیک و یا آمریکا رشد میکنند میتواند به راحتی با آب و هوای مناطق شهری و داخل منزل تعامل برقرار کند. اچینو کاکتوس از اندازه کوچکی برخوردار است و به همین دلیل فضای زیادی را در منزل اشغال نمیکند. اچینو کاکتوس خارهای کوچک و متراکمی بر روی خود دارد که میتواند این گیاه را در برابر آسیب هایی که از جانب گیاه خواران و حشرات ممکن است ایجاد شود محفوظ نگاه دارد. درست است که اچینو کاکتوس میتواند با آب و هوای مناطق شهری به خوبی ارتباط برقرار کند اما باید مواردی را برای مراقبت از آن در نظر گرفت تا بتوان از خشک شدن گیاه جلوگیری کرده و همچنین رشد خوبی را از آن شاهد بود. از جمله مواردی که باید در نگهداری اچینو کاکتوس مد نظر قرار داد را میتوان نگهداری در دمای ۱۰ الی ۲۴ درجه، قرار دادن گیاه در برابر نور خورشید که البته گرمای بسیار زیاد میتواند منجر به سوختگی آن شود، آبیاری در زمانی که خاک گیاه کاملا خشک باشد و همچنین استفاده از خاک مخصوص را نام برد.

خرید اچینو کاکتوس

برای خرید اچینو کاکتوس باید در نظر داشته باشید که تمام نکاتی که برای مراقبت از این گیاه لازم است را از فروشنده جویا شوید. نکات زیادی برای نگهداری از اچینو کاکتوس وجود دارد که تنها به چند مورد از آن در بالا اشاره شد و موارد دیگری را نسبت به نوع اچینو کاکتوس باید مد نظر قرار دهید که فروشنده میتواند این موارد را در اختیار شما قرار دهد.  تیغ های گیاه اچینو کاکتوس بصورت رنگی و یا بدون رنگ هستند که به همین دلیل باید این نکته را در خرید اچینو کاکتوس مد نظر قرار دهید که به فروشگاه هایی مراجعه کنید که نوع رنگی این گیاه را نیز به فروش برساند. فروشگاه روبینیا گاردن از فروشگاه هایی است که میتوانید برای خرید اچینو کاکتوس انتخاب کنید زیرا این فروشگاه انواع کاکتوس های رنگی را به فروش میرساند.

فروش اچینو کاکتوس

فروش اچینو کاکتوس در فروشگاه روبینیا گاردن به صورت اینترنتی انجام میشود که همین موضوع امکان خرید را برای افرادی که دسترسی به گل فروشی ندارند میسر کرده است. فروش اچینو کاکتوس به صورت اینترنتی اولین بار است که توسط روبینیا گاردن در نظر گرفته شده است و خریدار را از مراجعه حضوری بی نیاز کرده است.

فروشگاه اینترنتی اچینو کاکتوس

روبینیا گاردن به عنوان فروشگاه اینترنتی اچینو کاکتوس سعی نموده تا عرضه این نوع گیاه را به بسیاری از مناطق میسر کند و تا کنون نیز تعداد زیادی از این گیاه را به علاقمندان عرضه کرده است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()