فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن ورود / عضویت کاربران
سبد خرید 0

بنسای سیکاس

10 / 10
از 1 کاربر

sicas

انواع گل و گیاه و چمن مصنوعی >> انواع گیاهان >> بن سای >>
کد کالا : بن سای سیکاس
تعداد سفارش :
قیمت : 249,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 249,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 

 

 

بن سای سیکاس

بررسی تخصصی و اجمالی

بونسای سیکاس از گیاهان بسیار مقاوم محسوب میشود که میتوان آنرا در فضای خانه نیز نگهداری نمود. بونسای سیکاس گیاهی است که به راحتی رشد نمیکند و همین موضوع بر روی قیمت آن تاثیر گذاشته است. بونسای سیکاس از قیمت تقریبا بالایی نسبت به سایر گیاهان زینتی که در فضای آپارتمانی و اداری نگهداری میشوند برخوردار است. بونسای سیکاس از گیاهان بومی ژاپن محسوب میشود که البته گونه هایی از آن نیز در کشور ما رشد میکنند. بونسای سیکاس از روش های نگهداری مخصوص خود برخوردار است که به آنها اشاره خواهیم نمود. خاک بونسای سیکاس باید خیس بماند ولی نباید انقدر خیس باشد که امکان تنفس برای ریشه ها وجود نداشته باشد. اگر امکان تنفس ریشه ها وجود نداشته باشد در نتیجه گیاه به مرور خشک میشود. گذشته از رطوبت مناسب خاک باید مرتب زهکشی شود. کود مخصوصی برای بونسای سیکاس وجود دارد که حتما باید از آن استفاده شود. زمان کود دهی بونسای سیکاس نیز در زمان های مشخصی که یکی بهار و دیگری اواخر تابستان میباشد انجام میشود.

خرید بونسای سیکاس

برای خرید بونسای سیکاس باید در نظر داشته باشید که روش های نگهداری آن را نیز به دقت جویا شوید زیرا این گیاه از روش های نگهداری بخصوصی برخوردار است که باید تمامی مراحل را به دقت انجام دهید تا شاهد خشک شدن برگ ها و یا کل گیاه نباشید. یک فروشنده با تجربه میتواند برای خرید بونسای سیکاس مشاور خوبی برای شما باشد و تمام مراحل و روش های نگهداری از این گیاه را در اختیار شما قرار دهد. برای خرید بونسای سیکاس اگر نیاز به مشاوره دارید و اولین بار است که قصد دارید تا خرید آن را تجربه کنید میتوانید به فروشگاه روبینیا گاردن سری بزنید.

فروش بونسای سیکاس

فروش بونسای سیکاس به دلیل اینکه این گیاه طرفداران زیادی دارد در تعداد بالایی انجام میشود و فروشگاه روبینیا گاردن نیز این گیاه بسیار زیبا را عرضه میکند. فروش بونسای سیکاس در فروشگاه روبینیا گاردن این ویژگی را ایجاد کرده است که نیازی به یافتن این گل به صورت حضوری در میان گل فروشی های مختلف نباشید. فروش بونسای سیکاس در این  فروشگاه غیر حضوری بوده و بصورت آنلاین میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

فروشگاه اینترنتی بونسای سیکاس

فروشگاه اینترنتی بونسای سیکاس در کشور ما به تعداد محدودی یافت میشود و اگر نیز یافت شود مشخص نیست که  این نوع گیاه را موجود داشته باشد یا خیر. فروشگاه روبینیا گاردن به عنوان یک فروشگاه اینترنتی بونسای سیکاس و انواع گل و گیاه توانسته هر تعداد بونسای سیکاس که مشتری نیاز داشت را عرضه نماید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()